Berģu SKATI: Bit of swiss

Privatmāju ciemats Berģos pie ezera

Iztēlojieties vietu, kurā ir apvienots Šveices miers un rāmums, tīkama savrupības sajūta un zeltainu saules staru caurspīdēti meži ar veldzējoši svaigu gaisu. Tieši tādi ir „Berģu skati” – elitāru savrupmåju ciemats, kurā spēsiet aizmirst pilsētas burzmu un izbaudīt dabas burvību.

Viena no „Berģu skatu” galvenajām priekšrocībām ir ekoloģiski tīrā vide un spirgtais gaiss, kam piemīt Šveices Alpu svaigums. To nodrošina gan daudzo ūdenstilpņu un priežu silu klātbūtne, gan arī tas, ka tuvumā nav rūpniecisko zonu. Vietējo ezeru ir iemīļojuši gulbji. Šie karaliski cēlie putni ir bieži viesi ciemata apkārtnē – šeit viņi ir iejutušies un ar saviem krāšņajiem siluetiem papildina pasakaini skaisto ainavu.

Ezera apkārtnē dzīvo daudz Latvijas politiskās un diplomātiskās elites pārstāvju, tāpēc šo vietu bieži dēvē par „diplomātu ciematu”.
Lejupielādēt ciemata prezentāciju(3.93 MB, PDF formāts)

dalīties:

Jana Gaļicina Jana Gaļicina

Nekustamo īpašumu speciāliste

Tālrunis: +371 281 00 333

jana.galicina@landandhome.lv
Apskatīt ciematu

ģenerālplāns

Privātmāju ciemati, Ekskluzīvs privātmāju ciemats Berģos “Berģu skati”. Rīgā priežu meža ielokā ezera krastā, nekustamā īpašuma aģentūra LAND & HOME Baltic Real Estate
36 zemes gabali no 1200 līdz 1480 m2 platība
tipveida un individuālo projektu būvniecībai.
BrīvsRezervētsPārdots

novietojums

„Berģu skati” atrodas 25 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra un 5 minūšu attālumā no Rīgas robežas (Juglas rajons).

DZĪVE CIEMATĀ

Ciemata Berģu skati iedzīvotājiem tiks izbūvēta atsevišķa pieeja ezeram, piestātne un labiekārtota teritorija brīvā laika pavadīšanai. Pievērsiet uzmanību gan tam, cik ērti pieejams ir katrs zemes gabals, gan arī ciemata apgaismotajiem ceļiem un trotuāriem, kas izlikti ar kaltiem bruģakmeņa.

Ciemata infrastruktūrā ir pārdomāts ikviens sīkums — visi zemes gabali tiek apgādāti ar gāzi, centralizētu ūdens apgādi no Rīgas ūdens, kā arī ar internetu un elektrību.

Zemes gabalos ir saglabātas dižās priedes, kuras apēno ciemata privātās rezidences un klusi apvij īpašnieku mierpilno dzīvi. Tiek plānots izveidot parku ciematam blakus šalcošā meža teritorijā. Pateicoties vienreizējam reljefam, ziemā mežs kļūst par slēpošanas trasi.

Jūs varēsiet ne tikai izbaudīt ārpilsētas dzīves omulību netālu no Latvijas galvaspilsētas, bet arī pēc nepieciešamības operatīvi nokļūt jebkurā vajadzīgajā vietā — skolā, bērnudārzā, universitātē, veselības vai Spa kompleksā, tirdzniecības centrā, restorānā vai sporta zālē.

 

PAPILDIESPĒJAS

Ciematā ir atļauta savrupmāju celtniecība līdz 3 stāvu augstumam, tomēr reljefa īpatnības ļauj veidot būvobjektus līdz pat 5 līmeņiem.

CIEMATA IZSKATS

Lai saglabātu ciemata arhitektūras vienotību, savrupmājas projekts ir jāapstiprina pie izstrādātāja. Iegādājoties zemi, jūs saņemsiet dāvanā mājas projektu no mūsu kataloga.