Jaunie projekti

Berģu Skati: Lakeside club

Prestižs ciemats ezera krastā, kuru ieskauj priežu mežs. Elegants ārpilsētas valdzinājums tikai dažu minūšu attālumā no pilsētas.

Berģu SKATI: Bit of swiss

Berģu skati ir mūsdienīgs elitāru savrupmāju ārpilsētas ciemats diženu priežu ielokā. Ciemata iedzīvotāju ērtībām tiks izbūvēta pieeja ezeram, piestātne un labiekārtota teritorija brīvā laika pavadīšanai.

langstiņmuiža

Prestižs ciemats pie ezera kā ideālas ārpilsētas dzīves paraugs patiesiem ekskluzīvu nekustamo īpašumu cienītājiem. Turklāt 200 metru attālumā no ciemata atrodas viena no Latvijas tīrākajām ūdenskrātuvēm — Langstiņu ezers, kas ir lieliska vieta peldēšanai un ģimenes atpūtai.

Realizēts projekts
Realizēts projekts
Realizēts projekts
Realizēts projekts

Mārupes Ziedlejas

Kluss stūrītis ģimenes idillei — kotedžu ciemats netālu no Jūrmalas šosejas. Ērtais novietojums ļauj operatīvi nokļūt gan Rīgas centrā, gan Jūrmalā.

mārupes zeltiņlejas

Šis kotedžu ciemats galvaspilsētas tuvumā — 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra — ir viena no visrosīgāk apbūvētajām teritorijām. Šeit tiek nodrošināti visi apstākļi ērtai un bezrūpīgai dzīvei ģimenes lokā — ērta piebraukšana, labiekārtota teritorija un mūsdienīgas komunikācijas.

Realizēts projekts
Realizēts projekts
Realizēts projekts
Realizēts projekts

babītes mežmalas

Omulīgs kotedžu ciemats līdzās priežu silam. Rīgā (Imantas rajons) un Jūrmalā no turienes var nokļūt dažu minūšu laikā. Netālu Lielupes krastā atrodas nelielais Jūrmalas ciemats Vārnukrogs ar slaveno Balto kāpu.

Bukultu Priedes

Pabeigta dzīvojamo māju ciemata izveide tiešā Rīgas tuvumā blakus Baltezeram. Privātmāju ciemata teritorijā aug simtgadīgas priedes. Izteiksmīgais reljefs ļauj radīt neatkārtojamu arhitektonisko tēlu un unikālu ainavu. Ciemats ir pilnībā uzbūvēts, nodots ekspluatācijā un apdzīvots.

Realizēts projekts
Realizēts projekts