Ģimenes māju ciemats Mārupē

Ja sapņojat par dzīvi ērtā privātmājā netālu no pilsētas centra, būtu vērts padomāt par Mārupes Ziedlejām. Mārupes Ziedlejas ir mūsdienīgs kotedžu ciemats netālu no Jūrmalas šosejas. Šeit varēsit izbaudīt svaigu gaisu, apkārtējo dabu un mūsdienu komunikāciju sniegtās iespējas. Ciemats būs lieliski piemērots pastaigām ar bērniem, atpūtai un komfortablai dzīvei dabā, bet vienlaikus arī pilsētas infrastruktūras tiešā tuvumā.

Pēdējo 10 gadu laikā Mārupe ir viena no visaktīvāk apbūvētajām dzīvojamām teritorijām un ir lieliski piemērota dzīvei ģimenes lokā netālu no centra. Pateicoties savai neatkārtojamajai atmosfērai un ērtajam izvietojumam, Mārupe ir kļuvusi par vienu visvairāk pieprasītajām dzīvesvietām uz Rīgas robežas.
Lejupielādēt ciemata prezentāciju(2.47 MB, PDF formāts)

dalīties:

Jana Gaļicina Jana Gaļicina

Nekustamo īpašumu speciāliste

Tālrunis: +371 281 00 333

jana.galicina@landandhome.lv
Apskatīt ciematu

ģenerālplāns

Mājas Mārupē. Ģimenes māju ciemats Mārupē „Mārupes Ziedlejas”. Mūsdienīgs māju ciemats tuvu Rīgai. Кompānija LAND & HOME Baltic Real Estate
12 zemes gabali no 1200 līdz 2000 m2 platība
tipveida un individuālo projektu būvniecībai.
BrīvsRezervētsPārdots
  • 11205 м2
  • 31231 м2
  • 51224 м2
  • 61211 м2
  • 71211 м2
  • 82176 м2
  • 91266 м2
  • 111784 м2

novietojums

Ar automašīnu 7 minūšu laikā var nokļūt līdz starptautiskajai lidostai “Rīga”, 10 minūtēs līdz Rīgas centram un 10 minūšu laikā — līdz Jūrmalai.

DZĪVE CIEMATĀ

Ciemata infrastruktūra ietvers visas nepieciešamās mūsdienu komunikācijas, bez kurām piepilsētas dzīve vairs nav iedomājama, — gāzi, elektrību, ūdeni un kanalizāciju. Mārupes Ziedleju tuvumā atrodas gan skolas un bērnudārzi, gan arī sabiedriskā transporta pieturas. Turpmāk Mārupes Ziedleju tuvumā tiks ierīkots apgaismots ceļš un ērti piebraucamie ceļi zemes gabaliem.

Tikai 5 minūšu attālumā no Mārupes Ziedlejām atrodas tirdzniecības centrs Spice un Bowlero — izklaides komplekss ar boulinga celiņiem, biljardu un fitnesa klubu. burtiski dažu minūšu attālumā no Mārupes Ziedlejām atrodas tenisa korti ENRI, Martini Bar un restorāns Old Captain.

 

PAPILDIESPĒJAS

Iegādājoties zemi, jūs saņemsiet dāvanā mājas projektu no mūsu kataloga.

CIEMATA IZSKATS

Ciematā ir atļauta savrupmāju celtniecība līdz 3 stāvu augstumam.