Dzīvojamo māju ciemats Langstiņos pie ezera

Īsteniem prestižu nekustamo īpašumu cienītājiem ideāli piemērots būs ciemats „Langstiņmuiža”. Gleznainumu un aristokrātisku dzīvesveidu šajā apvidū ir novērtējuši daudzi ievērojamākie Latvijas biznesa elites pārstāvji – vadošie baņķieri un finansisti.

Ciemats „Langstiņmuiža” atrodas priežu mežā 15 km attālumā no Rīgas centra. Visvienkāršāk līdz „Langstiņmuižai” var nokļūt, braucot pa Brīvības ielu Juglas rajona virzienā. Pēc otrā lielā viaduktā jānogriežas pa labi Langstiņu virzienā un tālāk jābrauc pa Elenburgas ielu.

Nepilnu 200 metru attālumā no ciemata atrodas viena no Latvijas tīrākajām ūdenstilpnēm – Langstiņu ezers: lieliska vieta peldēm un atpūtai ģimenes lokā. Pie ezera ir ierīkoti volejbola laukumi, piestātne, bērnu pilsētiņa un brīnišķīga piknika vieta. Senās priedes piepilda gaisu ar spirdzinošu skuju aromātu un rada ciematā neatkārtojamu harmonijas un mājīguma atmosfēru.
Lejupielādēt ciemata prezentāciju(3.07 MB, PDF formāts)

dalīties:

Jana Gaļicina Jana Gaļicina

Nekustamo īpašumu speciāliste

Tālrunis: +371 281 00 333

jana.galicina@landandhome.lv
Apskatīt ciematu

ģenerālplāns

Nekustamā īpašuma cenas, Attīstītājs LAND & HOME Baltic Real Estate. Dzīvojamo māju ciemats Langstiņos – Langstiņmuiža. Rīgas tuvumā priežu silā pie ezera.
14 zemes gabali no 1200 līdz 1500 m2 platība
tipveida un individuālo projektu būvniecībai.
BrīvsRezervētsPārdots

novietojums

„Langstiņmuiža” atrodas 25 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra un 5 minūšu attālumā no Rīgas robežas (Juglas rajons).

DZĪVE CIEMATĀ

Nekustamais īpašums Langstiņu ezera krastā izceļas ar augstu statusu: šeit tiek būvēti Premium klases savrupnami, kas prestiža ziņā neatpaliek no mājām Jūrmalā.

Ciemata iedzīvotājiem būs paredzēta izeja uz mežu. Meži šajā teritorijā ir valsts akciju sabiedrības „Latvijas valsts meži” aizgādībā. Ceļi un ietves ciematā būs bruģēti un apgaismoti diennakts tumšajā laikā.

Ciemata infrastruktūra ir rūpīgi pārdomāta – visiem zemes gabaliem tiks nodrošināts elektrības, gāzes un centrālās ūdensapgādes pieslēgums, kā arī internets.

Pateicoties regulārai sabiedriskā transporta satiksmei (28. maršruta autobuss) un ērtajai piekļuvei ar automobili, ciematā varēsiet izbaudīt ārpilsētas dzīves omulību un ātri aizkļūt līdz jebkurai nepieciešamai vietai Rīgā: skolai, bērnudārzam, universitātei, veselības vai spa kompleksam, tirdzniecības centram, restorānam vai sporta zālei.

 

PAPILDIESPĒJAS

Ciematā ir atļauts būvēt namus līdz 2 stāvu augstumam ar mansardu.

CIEMATA IZSKATS

Lai saglabātu vienotu ciemata arhitektonisko tēlu, nama projekts ir jāsaskaņo ar attīstītāju. Iegādājoties zemi, dāvanā saņemsiet mājas projektu no mūsu kataloga.